Seulda Azərbaycanın turizm imkanlarına dair tədbir keçirilib
Azərbaycan Turizm Bürosunun təşkilatçılığı və Azərbaycanın Koreya Respublikasındakı Səfirliyinin dəstəyilə Seulda ölkəmizin turizm potensialı, üstünlükləri və imkanlarına həsr olunmuş şəbəkələşmə tədbiri keçirilib.
Səfir Ramin Həsənov tədbirdə çıxış edib. O, yaxın gələcəkdə Azərbaycan və Koreya arasında turizm əlaqələrinin genişlənəcəyinə inamını ifadə edib.
Tədbir iştirakçılarına Azərbaycanın turizm layihələri, bu sahədə beynəlxalq əməkdaşlığı, ölkəmizin turistik görməli yerləri, turizm infrastrukturu barədə ətraflı məlumatlar verilib.

A networking event dedicated to Azerbaijan's tourism potential, advantages and opportunities was held in Seoul, organized by Azerbaijan Tourism Board in cooperation with Azerbaijani Embassy in Korea.
Ambassador Ramin Hasanov delivered welcoming speech at the event. He expressed his confidence that Azerbaijan-Korean tourism relations will expand in the years ahead.
The event provided detailed information about Azerbaijan's tourism projects, international cooperation, as well as tourism destinations and infrastructure.